Монастирське богослужіння в неділю 23-тю після П`ятидесятниці

Ввечері 3 листопада 2018 року Божого, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння.

У сам недільний день, 4 листопада 2018 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО та за створення єдиної Помісної Української Православної Церкви, за Святішого Патріарха Варфоломія, за Президента і Верховну Раду України, за перемогу та збереження життя українського воїнства, настання миру й благополуччя у нашій Батьківщині.

По завершенні Літургії братією монастиря було відслужено недільний молебень.

В кінці молебню отець Лука подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"