Монастирське богослужіння Дмитрівської поминальної суботи

03 листопада 2018 року, у Димитрівську поминальну суботу, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершене поминальне богослужіння.

Напередодні ввечері під час вечірнього богослужіння братія обителі особливими молитвами та чинопослідуванням поминала усіх померлих Православних християн.

У суботу ж вранці у головному Воскресенському храмі монастиря було відслужено Божественну літургію яку  з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

По завершенні богослужіння братією обителі була відслужина панахида за всіх від віку спочилих християн, та за тих полеглих, які за віру Православну і волю України віддали своє життя.

Нагадуємо, що кожного дня  у нашій обителі звершується Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого.

Також нагадуємо, що в нашому монастирі є можливість замовити читання будь-якого акафісту в залежності від життєвих потреб та ситуацій.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"