Монастирське богослужіння у день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

19 серпня 2015 року Божого, у день свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у Свято-Воскресенському чоловічому Гурбинському монастирі на Повстанських Могилах було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі ігумен Онуфрій Ляда. За Літургією йому співслужили клірики Дрогобицько-Самбірської єпархії ієрей Назарій Колиняк та ієрей Любомир Колиняк, насельник обителі ієродиякон Євсевій (Качмар) та клірик Ужгородсько-Закарпатської єпархії диякон Андрій Бурдик.

Під час богослужіння, яке звершувалося у Трьохсвятительському храмі, в числі мирян молилися прочани з Львівщини, багато вірних приступило до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

На запричасному стиху, з благословення намісника монастиря, проповідь виголосив диякон Андрій Бурдик.

Після відпусту Літургії отець Онуфрій виголосив повчальне слово, привітав усіх присутніх зі святом, після чого було звершено освячення плодів нового урожаю, які цього дня, згідно давньої православної традиції, принесли віряни до храму.

Після освячення плодів усіх присутніх було помазано благословенним єлеєм.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"