Монастирське богослужіння у неділю 17-ту після П`ятидесятниці, перед Воздвиженням

Ввечері 22 вересня 2018 року Божого, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння яке з благословення намісника монастиря очолив ієромонах Марк (Лісний).

У недільний день, 23 вересня 2018 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО та за створення єдиної Помісної Української Православної Церкви, за Святішого Патріарха Варфоломія, за Президента і Верховну Раду України, за перемогу та збереження життя українського воїнства, настання миру й благополуччя у нашій Батьківщині.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського

чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"