Престольне свято храму у селі Новосілки

19 вересня 2018 року Божого (6 вересня ст.ст.) Свята Православна Церква згадувала чудо звершене Святим Архистратигом Божим Михаїлом у Хонах (Колоссах).

Цього дня у с. Новосілки Здолбунівського району Рівненської області храмове свято відзначала місцева громада Української Православної Церкви Київського Патріархату. З нагоди престольного свята тут відбулись урочисті богослужіння.

По завершенні святкової утрені та водосвятного молебню було звершено освячення списку ікони Пресвятої Богородиці "Почаївська", який було подаровано храму жертводавцями.

Після цього було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку на запрошення настоятеля храму ієрея Тараса Гордона, очолив благочинний Здолбунівського благочиння митрофорний протоієрей Павло Джура у співслужінні запрошеного духовенства Рівненської єпархії.

За Літургією було піднесено особливі молитви за Україну та українських воїнів, за Вселенського Патріарха Варфоломія, Президента України та усіх, хто розпочав і не покладаючи рук продовжує справу по створенню Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні.

З благословення намісника Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах ігумена Онуфрія (Ляди) та на запрошення о. Тараса участь у святкових богослужіннях взяв диякон Андрій Бурдик.

Після відпусту Літургії було звершено традиційний Хресний хід навколо храму, під час якого благочинний о. Павло окропив вірян святою водою.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям та подякою усім жертводавцям, присутнім парафіянам і гостям престольного свята.

По завершенні богослужінь за дорученням ігумена Онуфрія отець-диякон від імені намісника та усієї братії Гурбинського монастиря привітав о. Тараса та в його особі усіх парафіян з престольним святом храму.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах

Довідка: Храм на честь чуда Архистратига Михаїла у Хонах було відбудовано громадою села Новосілки у 1990 році після руйнації попереднього безбожною московською владою. На початку 2015 року майже одностайним рішенням громада перейшла у юрисдикцію Київського Патріархату.