Ігумен Онуфрій очолив богослужіння в Хрестовоздвиженському монастирі с. Панталія

10 вересня 2018 року Божого, у день памяті  Прп. Іова ігумена Почаївського, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах ігумен Онуфрій (Ляда) на запрошення намісника Хрестовоздвиженського монастиря села Панталія ієромонаха Миколая (Хмарного), очолив богослужіння з нагоди престольного свята.

За богослужінням отцю наміснику співслужили: намісник Свято-Миколаївського монастиря м. Дубно ігумен Меркурій (Бікіра), намісник монастиря ієромонах Миколай (Хмарний), клірик монастиря ієромонах Арсеній (Омельчук), клірик Свято-Миколаївського монастиря прот. Анатолій та ректор РДС прот. Віталій Лотоцький.

За Літургією традиційно було піднесено особливі молитви за Україну та українських воїнів, які захищають волю і незалежність України на Сході України.

Після відпусту Літургії було звершено традиційний молебень та Хресний хід навколо храму, під час якого усіх присутніх було окроплено святою водою.

По завершенні Хресного ходу ігумен Онуфрій привітав намісника, парафіян та усіх присутніх з храмовим свято.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського

чоловічого монастиря на Повстанських могилах