Монастирське богослужіння у неділю 13-ту після П`ятидесятниці

Ввечорі 25 серпня 2018 року Божого напередодні неділі 13-ої після П`ятидесятниці, в Гурбинському монастирі було звершено недільне всенічне бдіння.

У недільний день, 26 серпня 2018 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбиської обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено молебень за УКРАЇНУ.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського

чоловічого монастиря на Повстанських Могилах