Монастирське богослужіння в Свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

19 серпня 2018 року Божого (6 серпня ст.ст.), в день свята ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДА БОГА І СПАСА НАШОГО ІСУСА ХРИСТА  у Гурбинській обителі було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у спвіслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

Під час богослужіння, яке звершувалося у головному Свято-Воскресенському храмі, в числі мирян молилися прочани з м. Рівного та з сусідніх до монастиря сіл.

За Літургією підносилися особливі прохання за визволення України від нашестя чужинців, за воїнів, які захищають волю і незалежність України на Донбасі та за швидке одужання всіх поранених.

Багато вірних, серед яких чимало дітей, цього святкового дня приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Пречистих і Животворчих Таїн Тіла і Крові Господніх.

Після відпусту Літургії отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом, привітав усіх зі святом Преображення Господнього, після чого на подвір`ї навколо храму було звершено освячення плодів нового урожаю: винограду, яблук та інших плодів.

На завершення намісник ще раз привітав усіх зі святом, подякував духовенству, братії та присутнім вірянам за спільну молитву, а також побажав гарного і належного святкування та споживання благословенних плодів на користь тілесну та во славу Божу.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах