Всенічне богослужіння напередодні Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

Ввечері 18 серпня 2018 року Божого, напередодні свята Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було звершено всенічне бдіння, яке очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у спвіслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного).

Під час літії отець Онуфрій прочитав молитву на благословення хлібів, вина, пшениці та єлею.

Під спів полієлейних стихів 134-го псалма "Хваліте ім`я Господнє..." духовенством урочисто було винесено з вівтаря та покладено для вшанування вірними ікону свята, після чого було проспівано величання Живодавцеві Христу на честь Його славного Преображення на горі Фавор.

Після євангельского читання під час співу канонів свята усіх присутніх було помазано благословенним за літією єлеєм та роздано благословенні за літією хліб і вино для благочестивого споживання і підкріплення тілесних сил.
Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах