Монастирське богослужіння в неділю 10-ту після П`ятидесятниці

5 серпня 2018 року, в неділя 10-ту після П`ятидесятниці та в день пам`яті Почаївської ікони Божої Матері,  парафіяни Свято-Троїцької парафії села Привільне Дубенського району на чолі з настоятелем  ієреєм Сергієм Янчукам відвідали Гурбинський Свято-Воскресенський монастир на Повстанських могилах.

У головному Свято-Воскресенському храмі з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) богослужіння очолив ієромонах Лука (Зань), якому співслужили ієромонах Марк (Лісний), ієрей Сергій Янчук, ієродиякон Ілля (Соцький) та диякон Сергій Баранецький.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні а також за здоров`я і благополучне життя усіх присутніх прочан.

В кінці літургії було відслужено молебень до Почаївської ікони Божої Матері.

По завершенні богослужіння  отець Сергій подякував усій братії за теплий прийом і спільну молитву, після чого всіх присутніх було помазано освяченим єлеєм.

Усі мали можливість прикластися до святинь головного храму обителі, зокрема до старовинної ікони "Воскресіння Христове з двунадесятими празниками", ікон з частичками нетлінних мощей преподобного Меркурія Бригинського, святих великомученика і цілителя Пантелеімона та великомучениці Варвари, преподобного Олексія Карпатського, священномученика Кукші Печерського, ікони святителя Спиридона Тримифунтського з часточкою його взуття, ікони Пресвятої Тройці з часточкою Дуба Мамврійського та інших святинь обителі.

Після молитви та екскурсії у головному храмі прочани пройшли до музею-криївки, де усі бажаючі могли ознайомитися з побутом повстанців у підпіллі та з експонатами часів ІІ-ої світової війни, після чого прочани помилувалися навколишньою мальовничою природою та підкріпивши свої сили вирушили у дорогу.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"