Монастирське богослужіння в день свята пророка Іллі

2 серпня 2018 року, в день пам’яті cвятого пророка Іллі прочани зі Свято-Дмитріївського храму села Ситне на чолі з настоятелем парафії протоієреєм Іваном Ліщуком відвідали Гурбинський Свято-Воскресенський монастир на Повстанських могилах.

В обителі гостей зустрічав намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), який привітав усіх на землі бойової слави УПА та запросив до спільної молитви у головному Свято-Воскресенському храмі.

З благословення намісника літургію очолив ієромонах Лука (Зань), якому співслужили протоієрей Іван Ліщук, ієромонах Марк (Лісний) та ієродиякон Ілля (Соцький).

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні а також за здоров`я і благополучне життя усіх присутніх прочан.

Усі мали можливість прикластися до святинь головного храму обителі, зокрема до старовинної ікони "Воскресіння Христове з двунадесятими празниками", ікон з частичками нетлінних мощей преподобного Меркурія Бригинського, святих великомученика і цілителя Пантелеімона та великомучениці Варвари, преподобного Олексія Карпатського, священномученика Кукші Печерського, ікони святителя Спиридона Тримифунтського з часточкою його взуття, ікони Пресвятої Тройці з часточкою Дуба Мамврійського та інших святинь обителі.

По завершенні літургії отець Іван подякував наміснику монастиря ігумену Онуфрію та усій братії за теплий прийом і спільну молитву.

Після молитви та екскурсії у головному храмі прочани пройшли до музею-криївки, де усі бажаючі могли ознайомитися з побутом повстанців у підпіллі та з експонатами часів ІІ-ої світової війни, після чого прочани помилувалися навколишньою мальовничою природою та підкріпивши свої сили вирушили у дорогу.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"