Монастирське богослужіння у неділю 8-му після П`ятидесятниці

Ввечорі 21 липня 2018 року Божого напередодні неділі 8-мої після П`ятидесятниці, в Гурбинському монастирі було звершено недільне всенічне бдіння.

У недільний день, 22 липня 2018 року Божого, у головному Свято-Воскресенському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну проповідь, подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"