Монастирське богослужіння у свято славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла

12 липня 2018 року Божого у головному храмі Свято-Воскресенського монастиря на повстанських могилах було звершено святкове богослужіння на честь свята первоверховних апостолів Петра і Павла.

Святу Літургію з благословення намісника монастиря ігумена Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень до апостолів Петра та Павла, після чого до всіх присутніх з проповіддю звернувся ієромонах Марк. Опісля отець Лука привітав всіх іменниників з днем ангела та присутніх  з нинішнім святом і помазав освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах