Вітання з Днем Народження головному лікареві Рівненської обласної лікарні

Щиро вітаємо
Головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні
Івана Ярославовича Зиму

з Днем Народження!

Вельмишановний Іване Ярославовичу!

Прийміть від нас найщиріші вітання з Днем Вашого Народження та найкращі побажання усілякого добра, достатку, успіхів у всіх своїх справах, але найперше - міцного здоров`я!

Сьогодні Ви подолали ще одну сходинку свого життєвого шляху. Сьогодні перед Вами відкривається чергова сторінка Вашого життя. То ж бажаємо, щоб кожна майбутня сходинка була відзначена новими звершеннями, а кожна нова сторінка наповнена лише приємними спогадами та яскравими подіями!

Нехай Господь повсякчасно благословляє Ваші руки, якими Ви приносите здоров`я людям, нехай Матінка Божа завжди покриває Вас своїм омофором та допомагає Вам своїм заступництвом у Ваших трудах на благо людей!

Бажаємо Вам миру, злагоди, поваги та любові, щоб дні Вашого життя були сповнені радістю, а Всемилостивий Господь щоб примножував їх та дарував Вам многії літа!

З повагою та любов`ю у Христі
намісник
Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря