Монастирське богослужіння у свято Різдва Предтечі та Хрестителя Господнього Іоана.

07 липня 2018 року Божого у головному храмі Свято-Воскресенського монастиря на повстанських могилах було звершено святкове богослужіння на честь свята Різдва чесного славного пророка, Предтечі та Хрестителя Іоана.

Сяту Літургію очолив наміскик монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонахів Луки (Зань), Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень до Іоана Хрестителя, після чого до всіх присутніх з повчальною проповіддю звернувся ігумен Онуфрій, та привітав всіх з нинішнім святом. Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах