Монастирське богослужіння у неділю 5-ту після П`ятидесятниці

Ввечері 30 червня 2018 року Божого напередодні неділі 5-тої після П`ятидесятниці, в Гурбинському монастирі було звершено недільне всенічне бдіння.

01 липня  2018 року Божого в недію 5-ту після П`ятидесятниці  у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння в цей недільний день з благосовення намісника обителі ігумена Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

Наприкінці богослужіння отець Марк, звернувся до вірних з повчальним словом.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень до Всіх святих, після чого усім присутнім за спільну молитву подякував отець Лука та привітав всіх з воскресним днем. Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах