Намісник Гурбинського монастиря молитвно відсвяткував День свого Тезоіменитства

25 червня 2018 року (12 червня ст.ст.), у день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, у день святкування тезоіменитства намісника Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах ігумена Онуфрія (Ляди), в головному храмі обителі було звершено урочисті богослужіння.

На запрошення намісника Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого очолив настоятель Свято-Володимирського храму м. Львова, військовий капелан, митрофорний протоієрей Олег Грициняк. Йому співслужили намісник Гурбинського монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький) та диякон Андрій Бурдик.

На потрійній ектенії було піднесено багато особливих додаткових прохань: за визволення землі Української від нашестя чужинців, за воїнів, що волю та незалежність України захищають на Донбасі, за розпочате діло рук Святійшого Патріарха та української влади по даруванню Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Звичайно, що цього дня особливі прохання та молитви було піднесено і за тезоіменитого  намісника Гурбинської обителі.

Наприкінці Лутіргії духовенством було звершено святковий молебень до преподобного Онуфрія Великого. Після проспіваного величання духовенство приклалося до ікони святого.

Після відпусту з теплим словом до ігумена Онуфрія звернувся протоієрей Олег Грициняк, який побажав наміснику у день його тезоіменитства здоров’я та  добрих плодів на ниві Христовій. «Як Господь допомагав у аскетичному подвигу вашому небесному покровителеві так і сьогодні бажаю, щоб за його молитвами допомагав і Вам у Ваших трудах. Ангел Божий приносив преподобному в пустелю Святе Причастя, а Вам бажаю, щоб ангели Божі ні на крок від Вас не відступали та завжди допомагали і охороняли Вас на нелегкому, але спасительному життєвому шляху, який Ви для себе обрали. А від нас окрім піднесених сьогодні молитов прийміть також на знак щирості побажань та братської любові цю просфору» – зазначив у своєму слові отець Олег.

Після уставного многоліття, яке виголосив диякон Андрій Бурдик, з вітальним словом до намісника звернувся ієромонах Лука, який вручив йому набір духовних книг – подарунок від імені братії та кліру Свято-Воскресенського монастиря.

Цього дня привітати намісника прибули також хористи і прихожани монастиря з навколишніх сіл та прочани з Львівської області.

Завершилися святкування помазуванням усіх присутніх благословенним єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах