Вітання наміснику Гурбинського монастиря від братії та кліру з нагоди Дня тезоіменитства

Ваше Високопреподобіє,
дорогий наш наміснику,
Всечесний отче Онуфрію!

Прийміть від нас
щирі вітання з нагоди
Дня Вашого тезоіменитства!

Сьогодні Свята Православна Церква вшановує пам`ять Вашого небесного покровителя - преподобного Онуфрія Великого - святого, що є взірцем монашого життя.

Коли ми читаємо його житіє, то бачимо, що він мав безмежну любов до Господа, а бачачи Ваші досягнення сьогодні ми дякуємо Богові, що намісником нашої обителі є Ви - гідний послідовник преподобного Онуфрія сповнений любові до Господа і ближніх.

Як самовіддано ніс свій подвиг святий Онуфрій Великий так і Ви самовіддано працюєте на розбудову Гурбинського монастиря та утвердження Православної Церкви в Україні. Як своїми настановами, порадами та повчаннями він допомагав іншим йти шляхом благочестя так і Ви допомагаєте нам осягнути Царство Небесне.

Дякуємо Вам за Вашу турботу про братію нашої святої обителі та від щирого серця бажаємо Вам, щоб Всемилостивий Господь щодня посилав Вам духовну радість та осяював немеркнучим світлом Своєї благодаті, за молитвами Пресвятої Богородиці дарував Вам здоров`я та спасіння, а за молитвами преподобного Онуфрія Великого благословляв повсякчасно Вас Своїми милостями і щедротами та допомагав у всіх Ваших трудах на славу Божу!

Многая і благая літа Вам, дорогий наш отче-наміснику!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреподобія смиренні послушники