Монастирське богослужіння у неділю 4-ту після П`ятидесятниці

24 червня 2018 року Божого (11 червня ст.ст.), у неділю 4-ту після П`ятидесятниці, день пам`яті святих апостолів Варфоломія та Варнави, вшанування ікони Пресвятої Богородиці "Достойно є", у головному Свято-Воскресенському храмі обителі було звершено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), диякон Андрій Бурдик, ієродиякон Ілля (Соцький) та диякон Сергій Баранецький.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави в зоні проведення АТО.

Повчальну проповідь з благословення намісника виголосив о. Андрій.

По завершенні Літургії братією монастиря на чолі з намісником було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці.

По завершенні молебню отець Онуфрій подякував братії, гостям та усім присутнім за спільну молитву і привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах