Монастирське богослужіння у неділю 2-гу після П`ятдесятниці, всіх святих землі Української

У неділю 2-гу після П`ятдесятниці, 10 червня 2018 року Божого (28 травня ст.ст.), коли вся повнота нашої Української Православної Церкви Київського Патріархату вшановує всіх святих землі Української, а також новомучеників та сповідників, які в Україні та в інших землях у ХХ ст. за Христа і православну віру постраждали, у Свято-Воскресенському Гурбинському чоловічому монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого, яку з благословення намісника обителі очолив ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні диякона Андрія Бурдика, ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

На запричасному стиху проповідь про українських святих їх подвиги та внесок у становлення Православної віри на теренах України виголосив о. Андрій. Особливо у своїй проповіді отець-диякон зупинився на подвигах ревнителів віри православної та на житіях українських святих, ікони з часточками нетлінних мощей яких постійно перебувають у Свято-Воскресенській обителі: преподобного Меркурія, ігумена Бригинського, преподобного Олексія Карпатського (Алексія Карпаторуського) та священномученика Кукші Печерського.

Після відпусту Літургії духовенством було відслужено молебень до всіх святих землі Української, по завершенні якого до присутніх з повчальним словом звернувся ієромонах Марк.

Привітавши усіх з недільним днем та святом всіх святих землі Української о. Марк подякував присутнім за спільну молитву та запросив на наступні богослужіння в обителі.

На завершення, згідно традиції, вірян було помазано благословенним єлеєм.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах