Ігумен Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону під час молебню за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви

03 червня 2018 року Божого на Майдані Незалежності у Рівному відбувся молебень за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви.

Богослужіння очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, якому співслужили намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та  численне духовенство Рівненської єпархії.

Цього дня декілька тисяч рівнян прийшли на центральну площу міста щоб спільно з духовенством піднести свої молитви за єдину Українську Помісну Православну Церкву.

Разом зі священнослужителями та вірянами молилися голова Здолбунівської районної ради Олег Євгенович Дацюк, Рівненський міський голова Володимир Хомко, депутати обласної та міської рад.

Під час молебню було виголошено додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх.

Наприкінці богослужіння архієпископ Іларіон прочитав молитву за об’єднання Української Православної Церкви та звернувся до вірян з архіпастирським словом: «Сьогодні ми по-особливому молимося до всіх святих та щиро віримо, що вони допоможуть піднести нашу молитву до Творця. Господь дає зараз нам час випробувань, але ми надіємось, що випробування нашого славного народу ось-ось завершаться. Чому так важлива зараз Помісна Церква? Тому що душа нашого народу є православною. Тому єдина Православна Церква потрібна, як повітря та вода. І зараз розпочався важливий процес, якого ми всі давно чекали – зазначив владика. Потім відбувся концерт за участі студентів Рівненської Духовної Семінарії та вихованців недільних шкіл кафедральних соборів.»

За матеріалами прес-служби Рівненської єпархії