Ігумен Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону у селі Ситне

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах

03 червня 2018 року, у неділю першу після П’ятидесятниці, в день Всіх святих, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Димитрівську парафію с. Ситне Радивилівського благочиння, де очолив Божественну літургію.

За богослужінням архіпастирю співслужили: намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря ігумен Софроній (Бордюк), намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк, благочинний Здолбунівського благочиння протоієрей Павло Джура, настоятель храму протоієрей Іван Ліщук, клірик храму протоієрей Дмитро Ліщук та прибуле духовенство.

Разом з духовенством та вірянами молились представники влади: голова Радивилівської РДА Олег Ващук, заступник голови Радивилівської районної ради Андрій Гуменюк та голова Крупецької ОТГ Віталій Мошкун.

Після Євангельського читання владика Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом.

За богослужінням були виголошені додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх.

За літургією архієпископ Іларіон звершив ієрейську хіротонію над дияконом Петром Майбою.

Прикінці богослужіння владика Іларіон привітав громаду з недільним днем та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотам.

Потім архієпископ Іларіон на місцевому кладовищі очолив літію за спокій священнослужителів, які довгий час служили у Ситному: протоієреєм Филипом Стефановичем, протоієреєм Мойсеєм Лапінським та протоієреєм Флорею Лапінським, а також освятив відновлені пам’ятні знаки на їх могилах.


                                                                                                               Прес-служба Рівненської єпархії