Монастирське богослужіння у неділю Всіх святих

3 червня  2018 року Божого у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських могилах було відслужено Божественну Літургію.

Богослужіння в цей недільний день з благосовення намісника обителі ігумена Онуфрія (Ляди) очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Сергія Баранецького.

За Літургією підносилися особливі молитви за мир в Україні та благополучне повернення наших воїнів, які відстоюють волю і незалежність України на Донбасі.

Наприкінці богослужіння отець Марк, звернувся до вірних з повчальним словом.

По закінченні богослужіння братія монастиря відслужила молебень до Всіх святих, після чого усім присутнім за спільну молитву подякував отець Лука та привітав всіх з воскресним днем. Опісля усіх вірян було помазано освяченим єлеєм.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"