Монастирське богослужіння в день Святого Духа

28 травня 2018 року Божого  на другий день свята П`ятдесятниці Свята Православна Церква  вшановує Третю Особу Пресвятої Тройці - Бога Духа Святого, Господа Животворчого.

В цей святковий день у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено божественну літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького), диякона Андрія Бурдика, диякона Сергія Баранецького та диякона Петра Майби.

Під час Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого особливі прохання було піднесено за єдність православних християн України, за воїнів, що захищають нашу Державу в зоні АТО та за визволення нашої землі від нашестя чужинців.

Також цього дня багато людей приступили до Таїнства Сповіді та Причастя.

По завершенні богослужіння братія відслужила святковий молебень.

В кінці молебню намісник монастиря отець Онуфрій виголосив повчальну проповідь, подякував братії, усім присутнім за спільну молитву та привітав усіх з святковим днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах