Монастирське богослужіння у Троїцьку поминальну суботу

У суботу перед днем Пресвятої Тройці Православна Церква встановила звершувати поминальні богослужіння за всіх від віку спочилих православних християн. Тому ця субота носить назву Троїцької поминальної суботи. Також її називають родительською (батьківською) поминальною суботою, оскільки християни цього дня поминають усіх своїх отців та матерів від віку спочилих, які свято берегли віру православну і донесли її крізь віки до нас.

26 травня 2018 року Божого, у Троїцьку суботу, в Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі поминальні богослужіння очолив, з благословеня намісника, ієромонах Лука (Зань), якому співслужилиі ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький), диякон Сергій Баранецький та диякон Петра Майба.

Під час Божественної Літургії святителя Іоана Золотоустого підносилися молитви за спокій душ усіх спочилих православних християн, зокрема за воїнів та усіх, що від віку життя своє поклали за волю і незалежність України.

По завершенні Літургії духовеством було відслужено вселенську панахиду

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах