Запрошуємо на богослужіння у день свята П’ятдесятниці та на чин освячення iкони Пресвятої Тройці з частичкою Дуба Мамврійського

ЗАПРОШУЄМО

до Свято-Воскресенського
Гурбинського монастиря
на богослужіння
у день свята П’ятдесятниці,
зіслання Святого Духа,
день Пресвятої Тройці

27 травня 2018 року Божого

Чин освячення iкони Пресвятої Тройці
з частичкою Дуба Мамврійського

Святкова Божественна Лiтургiя

Вечірня
з коліновклонними молитвами

Початок богослужінь о 9:00

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ДО СПІЛЬНОЇ МОЛИТВИ!

Довідка: Дуб Мамврійський – згідно Біблійного повіствування Старого Завіту та Священного Передання єдине дерево, що залишилося від діброви Мамре (грецькою – Мамвре), і якраз те саме, під яким Авраам гостинно приймав самого Бога у Тройці Святій Єдиного, що явився йому у вигляді трьох мужів. У Книзі Буття подія описується так: «...Явився йому Господь біля діброви Мамре, коли він сидів при вході в намет [свій], під час спеки денної. Він звів очі свої і глянув, і ось, три мужі стоять навпроти нього. Побачивши, він побіг назустріч їм від входу в намет [свій] і поклонився до землі, і сказав: Владико! якщо я знайшов благовоління перед очима Твоїми, не пройди мимо раба Твого; і принесуть трохи води, й омиють ноги ваші; і відпочинете під цим деревом, а я принесу хліба,­ і ви підкріпите серця ваші; потім підіть [у путь свою]; тому що ви йдете мимо раба вашого. Вони сказали: зроби так, як говориш». (Бут. 18:1-5)

Дерево збереглося у Святій Землі неподалік міста Хеврон. Ще його називають Дуб Авраама. Він є шанованою святинею не лише для християн усього світу, але й для юдеїв та мусульман.