Монастирське богослужіння в неділю 7-му після Пасхи, Свв. отців І Вселенського собору

Ввечері 19 травня 2018 року Божого, напередодні неділі 7-ої після Пасхи, в Гурбинському монастирі було звершено недільне всенічне бдіння.

20 травня 2018 року Божого, у неділю 7-му після Пасхи, святих отців І Вселенського собору, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено богослужіння, яке очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький), диякон Сергій Баранецький та диякон Петро Майба.

На потрійній ектенії особливі прохання було піднесено за визволення України від нашестя чужинців, за воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі, а також за єдність православних християн України.

З благословення намісника монастиря  проповідь виголосив отець Марк.

На сам кінець богослужіння ігумен Онуфрій виголосив повчальну недільну проповідь, подякував усім за спільну молитву та привітав з воскресним днем.

На завершення усіх пристуніх було помазано благословенним єлеєм та виголошено уставне многоліття.