Вітання головному лікареві Рівненської обласної лікарні з повторним обранням на посаду

Щиро вітаємо
Головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні
Івана Ярославовича Зиму

з повторним обранням на посаду!

Вельмишановний Іване Ярославовичу!

Упродовж багатьох років Ви є нашим другом та помічником у розбудові Гурбинського монастиря. Упродовж багатьох років знаємо Вас як помічника волонтерським організаціям, бачимо Ваші труди та їх результати в галузі розвитку медицини на Рівненщині.

Тому без жодного сумніву ми впевнені, що Ваше повторне призначення на посаду було обранням найдостойнішого серед кандидатів – того, хто і надалі невпинно не покладаючи рук працюватиме у ввіреній йому надзвичайно складній і водночас такій необхідній галузі для жителів Рівненщини і народу України загалом. Адже здорова нація - це запорука процвітання нашої Держави, це запорука добробуту її населення, це запорука розквіту майбутніх поколінь.

Тож нехай Вам повсякчасно допомагає Господь Своїм безмірним благословенням досягати нових вершин у медицині, розбудовувати медицину на Рівненщині, а Ваші здобутки нехай будуть прикладом для усіх!

З повагою та любов`ю у Христі
намісник, братія та клір
Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря