Намісник Гурбинського монастрия співслужив архієпископу Іларіону у місті Дубно

В четвер, 17 травня 2018 року, Православна Церква відзначила одне із двонадесятих свят – Вознесіння Господнє.

Цього дня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав Свято-Вознесенську парафію міста Дубно (район Підборці) де, з нагоди храмового свята, очолив Божественну літургію.

Під час літургії владиці співслужили: настоятель храму, благочинний Дубенського міського благочиння протоієрей Василій Лозинський; благочинний Дубенського районного благочиння протоієрей Ігор Загребельний, благочинний Березнівського благочиння протоієрей Мирослав Синиця, благочинний Сарненського благочиння протоієрей Андрій Гаврилюк, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря міста Дубно ігумен Меркурій (Бікіра) та прибуле духовенство.

За богослужінням молилася настоятельниця Свято-Варваринського жіночого монастиря міста Дубно ігуменя Єфросинія (Таборинська), а також представники влади: голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк, голова Дубенської районної ради Олександр Козак, міський голова Дубна Василь Антонюк.

Під час літургії були виголошені додаткові прохання за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента України, Верховну Раду та за розпочате діло рук їх.

Після літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою, по завершенні якого архієпископ Іларіон звернувся до вірян з повчальним словом та привітав настоятеля і громаду з престольним святом.

У свою чергу протоієрей Василій Лозинський подякував архіпастирю за візит та очолену ним молитву.

Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії