Богослужіння у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого

13 травня 2018 року Божого, у неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено недільні богослужіння, які очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький) та диякон Сергій Баранецький.

Цього дня окрім вже традиційних прохань за визволення від нашестя чужинців та перемогу наших воїнів над ворогом, було піднесено й молитви за упокій душі спочилої младенця Софії Кваснюк із с. Кунин Здолбунівського району, яка відійшла до Господа після важкої хвороби, на лікування якої у жовтні минулого року було організовано збір коштів під час благодійних футбольних матчів, у яких брала участь також команда священнослужителів Рівненської єпархії.

Після Літургії духовенством було відслужено традиційний недільний молебень до Пресвятої Богородиці.

Наприкінці богослужінь отець Онуфрій подякував усім за спільну молитву та від імені братії монастиря привітав клірика обителі диякона Сергія Баранецького з Днем народження, який він святкував цього дня. Не оминули слова вітання отця-намісника і постійних парафіян Гурбинської обителі, які цього тижня також відзначали свої уродини.

На завершення усіх пристуніх було помазано благословенним єлеєм та виголошено уставне многоліття.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських Могилах