Вітання священноархімандриту Гурбинського монастиря Високопреосвященному архієпископу Іларіону з нагоди 10-ої річниці архієрейської хіротонії

Ваше Високопреосвященство,
дорогий наш Священноархімандрите!

Прийміть від нас
найщиріші вітання
з нагоди ювілею
архіпастирського служіння,
з 10-ою річницею
Вашої архієрейської хіротонії!

10 років тому Свята Православна Церква отримала ревного працівника у винограднику Христовому та невтомного будівничого Помісної Православної Церкви в Україні, архієрея, що неухильно йде шляхом Істини та Євангельської проповіді.

Ви, Владико, є пастирем добрим, що душу свою кладе за своїх овець, і про це говорять не слова, а про це говорять Ваші здобутки і в розбудові монастирів, зокрема Гурбинської обителі, і в розвитку Рівненської єпархії, і досягнення на міжнародному рівні та у багатьох інших напрямках архіпастирського служіння.

Ми, Ваші духовні діти, бажаємо Вам, щоб Всемилостивий Господь і надалі благословляв Вас на нові звершення на ниві Христовій та, зокрема, в утвердженні Української Помісної Православної Церкви.

Нехай Всещедрий Господь обдаровує Вас усіма Своїми милостями та щедротами, нехай Покров Пресвятої Богородиці завжди покриває Вас від усього лихого, а Ангел-Хоронитель ні на крок не відступає та допомагає нести Благу Вість в людські серця, щоб там вона проростала добрим зерном, яке дає добрий плід.

Іс полла еті, Деспота!

На многая літа, Високопреосвященійший Владико!

З повагою та любов`ю у Христі Ісусі
Вашого Високопреосвященства смиренні послушники