Богослужіння у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, день пам`яті свт. вмч. Юрія Побідоносця

Ввечері 5 травня 2018 року Божого, напередодні неділі 5-ої після Пасхи, в Гурбинському монастирі було звершено недільне всенічне бдіння, відправу якого очолив ієромонах Марк (Лісний), якому співслужили диякон Андрій Бурдик та диякон Петро Майба. Співи за богослужінням виконував братський хор монастиря.

6 травня 2018 року Божого, у неділю 5-ту після Пасхи, про самарянку, день пам`яті святого великомученика Юрія (Георгія) Побідоносця та вшанування Львівської ікони Пресвятої Богородиці ``Одигитрія``, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських могилах було звершено святкові богослужіння, які очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда). Йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький), диякон Андрій Бурдик, диякон Сергій Баранецький та диякон Петро Майба.

На потрійній ектенії особливі прохання було піднесено за визволення України від нашестя чужинців, за воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі, а також за єдність православних християн України.

Після Літургії духовенством було відслужено молебень до Пресвятої Богородиці та великомученика Юрія Побідоносця.

З благословення намісника проповідь виголосив диякон Андрій Бурдик.

Наприкінці отець Онуфрій подякував усім за спільну молитву та привітав з днем пам`яті небесного покровителя усіх, хто носить ім`я Юрій або Георгій.

На завершення усіх пристуніх було помазано благословенним єлеєм та виголошено уставне многоліття.

Прес-служба Гурбинського Свято-Воскресенського
монастиря на Повстанських Могилах