Ігумен Онуфрій співслужив архієпископу Іларіону у Свято-Георгіївському чоловічому монастирі

Свято-Воскресенський Гурбинський чоловічий монастир на Повстанських могилах
13 квітня, у Світлу п’ятницю, Православна Церква вшанувала ікону Божої Матері «Живоносне Джерело». У Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах в цей день припав пасхальний монастирський відпуст.

Розділити духовну радість братії монастиря до обителі прибув архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, який очолив в монастирському храмі на честь святого великомученика Георгія Переможця Божественну літургію.

За богослужінням владиці співслужили: намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких могилах ігумен Софроній (Бордюк); намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда); благочинний Радивилівського благочиння протоієрей Ігор Данилюк; благочинний Корецького благочиння протоієрей Іоан Мациканич та прибуле духовенство.

Під час Малого входу владика Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, підніс до сану протоієрея священика Юрія Ковальчука.

За богослужінням були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

За літургією, після постригу у чтеці та іподияконської хіротесії, владика Іларіон звершив дияконську хіротонію над випускником ЛПБА Петром Майбою.

По завершенні літургії був відслужений Водосвятний молебень після якого архіпастир окропив духовенство та вірян освяченою водою.

Потім владика Іларіон привітав намісника, братію та прихожан обителі із Світлим Христовим Воскресінням і монастирським відпустом, побажавши присутнім милості та щедрих дарів від Воскреслого Спасителя.

В свою чергу ігумен Софроній (Бордюк) подякував архієпископу Іларіону за візит та очолену ним молитву.

Закінчилося свято в монастирі на Козацьких Могилах уставним многоліттям.

Прес-служба Рівненської єпархії