Монастирське богослужіння у Велику Суботу, свято Благовіщення Пресвятої Богородиці

07 квітня 2018 року Божого (25 березня ст.ст.), у Велику Суботу, на яку цього року припало і Свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, у Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено вечірню з Божественною Літургією святителя Василія Великого.

Очолив богослужіння намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Андрія Бурдика

Богослужіння цього дня згідно Уставу були особливими, і не лише поєднанням служб, а й сповненням читання паремій (текстів Священного Письма Старого Завіту) та особливих піснеспівів.

За традицією виголошення ектеній, читання паремій, Апостола та Євангелія, Великий вхід звершувалися перед Святою Плащаницею Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа.

На запричасному стиху з благословення намісника проповідь виголосив отець Андрій.

Велика кількість присутніх вірян цього дня приступили до Таїнства Сповіді та причастилися Святих Пречистих і Животворчих Таїн тіла і Крові Христових.

Після відпусту до присутніх звернувся намісник обителі, який подякував усім за спільну молитву та запросив усіх на богослужіння з нагоди Великого і Світлого Свята Воскресіння Христового.

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах