Монастирське богослужіння у Велику П’ятницю

06 квітня 2018 року Божого, у Велику  П`ятницю, у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено вечірню з виносом Плащаниці.

Богослужіння очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань) та ієромонаха Марка (Лісного).

Після виносу Плащаниці, під спів стихири "Прийдіть, вшануймо Йосифа приснопам’ятного...", духовенство та віряни приступили до цілування Святої Плащаниці.

По завершенні вечірні отець Онуфрій звернувся до братії та вірян з повчальним словом, після чого духовенством було звершено мале повечір`я з читанням канону "Про розп`яття Господнє і на плач Пресвятої Богородиці", який є творінням святого Симеона Метафраста

Прес-служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах