Богослужіння в день свята Входу Господнього у Єрусалим

01 квітня 2018 року, у неділю шосту Великого посту, Квітну або Вербну, у день свята Входу Господнього у Єрусалим, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію святителя Іоана Золотоустого.

Богослужіння очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієродиякона Іллі (Соцького), диякона Андрія Бурдика та диякона Сергія Баранецького.

Цього дня монастирський храм був наповнений великою кількістю вірян, значна частина яких  приступили до таїнств сповіді та Причастя Святих Христових Таїн.

Під час запричасного стиха з благословення намісника отець Андрій виголосив проповідь.

По завершенні Літургії отець Онуфрій звернувся до присутніх з повчальним словом.

Також за давньою церковною традицією після Літургії духовенством було звершено чин освячення і благословення вербових гілок - символу пальмового віття, яким вітали Христа у Єрусалимі.

Після освячення вербу було роздано усім присутнім вірянам, яких також було помазано благословенним єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах