Богослужіння у Лазареву суботу з нагоди вшанування нових святинь Гурбинського монастиря

31 березня 2018 року Божого (18 березня ст.ст.), у Лазареву суботу, було звершено урочисті богослужіння з нагоди вшанування нових святинь Свято-Воскресенського монастиря.

Божественну Лiтургiю святителя Іоана Золотоустого Архiєрейським чином очолив священноархімандрит обителі Високопреосвященний архієпископ Рівненський і Острозький ІЛАРІОН.

Перед Літургією Владика звершив чин освячення нових святинь Гурбинського монастиря: ікони Христа Спасителя «Прийдіть до Мене, всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас», а також ікон священномученика Кукші Печерського та преподобного Олексія Карпаторуського з частичками їх нетлінних мощей.

За богослужіннями Владиці співслужили намісник Гурбинського монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) та запрошене духовенство Рівненської, Тернопільської та Львівської єпархій.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон нагородив насельника монастиря ієромонаха Марка (Лісного) черговою богослужбовою нагородою – правом носіння наперсного хреста.

Під час Літургії, після попереднього постригу у чтеці та іподияконської хіротесії, Високопреосвященний Владика звершив хіротонію в сан диякона студента РДС Сергія Баранецького.

Наприкінці богослужінь Владика Іларіон звернувся до присутніх з повчальним архіпастирським словом, та, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, відзначив депутата Здолбунівської районної ради Ольгу Марчук медаллю «За жертовність і любов до України».

В свою чергу отець-намісник від імені братії, прихожан та усіх присутніх подякував Владиці Іларіону за піднесені молитви та звершене освячення нових святинь монастиря.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах