Монастирське богослужіння у неділю третю Великого Посту, Хрестопоклонну

11 березня 2018 року Божого, у неділю третю Великого посту, Хрестопоклонну, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого, яку очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда).

За Літургією йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький) та диякон Андрій (Бурдик).

Традиційно додаткові прохання було піднесено за визволення нашої землі Української від нашестя чужинців та за всіх воїнів, що захищають волю і незалежність України на Донбасі. Також особливі прохання були піднесені за швидке одужання всіх поранених воїнів, що отримали поранення у зоні проведення АТО.

Повчальну проповідь з благословення намісника виголосив диякон Андрій Бурдик.

Наприкінці богослужіння духовенство та віряни під спів "Хресту Твоєму поклоняємось, Владико..." звершили поклоніння Чесному і Животворчому Хресту Господньому.

Після відпусту зі словом до присутніх звернувся намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда), який подякував усім за спільну молитву та закликав усіх до належного проведення другої половини Святої Чотиридесятниці та до належної підготовки своєї душі до святкування Пасхи Христової.

Також отець Онуфрій привітав із днем народження постійну хористку та прихожанку пані Раїсу Покотило, подякував їй за її щиру працю на благо монастиря та на знак пошани і любові вручив просфору.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах