Всенічне бдіння з чином винесення Животворчого Хреста Господнього у Гурбинському монастирі напередодні неділі 3-ої Великого посту

Ввечері 10 березня 2018 року Божого, напередодні неділі 3-ої Великого посту, Хрестопоклонної, у головному Свято-Воскресенському храмі Гурбинського монастиря було звершено всенічне бдіння, яке очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда). За богослужінням йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), ієродиякон Ілля (Соцький) та диякон Андрій (Бурдик).

За церковною традицією богослужінь третьої неділі Великого посту полієлей було звершено духовенством у вівтарі. Після великого славослів`я під особливий протяжний спів трисвятої пісні "Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас" духовенством було винесено та покладено на тетраподі для поклоніння та вшанування вірними прикрашений квітами Чесний і Животворчий Хрест Господній.

Після проспіваного величання усіх присутніх було помазано благословенним єлеєм.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах