Головного лікаря Рівненської обласної лікарні відзначено Подякою Гурбинського монастиря

Існування будь-якого монастиря неможливе без добрих людей, меценатів та благодійників. Гурбинська Свято-Воскресенська обитель не є винятком і водночас місце, де знаходиться монастир – Повстанські могили в урочищі Гурби, є особливим та надзвичайно святим місцем для кожного, хто є українцем, хто пам`ятає подвиг своїх батьків, дідів та прадідів у боротьбі за волю і незалежність України. Багато з тих, хто допомогає Гурбинському монастирю, хто піклується про його добрий стан та розвиток, є для цієї обителі, її намісника та братії не просто меценатом і благодійником, а справжнім другом та помічником, поплічником у становленні і розбудові Помісної Української Православної Церкви та у зміцненні нашої Держави Української.

Одним із таких друзів та помічників уже багато років є Головний лікар Рівненської обласної клінічної лікарні Іван Ярославович Зима, якому під час робочих відвідин намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) вручив Подяку Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря на Повстанських могилах на знак благословення за щиру працю на користь Святої Церкви Христової та розбудову і розвиток обителі.

Отець Онуфрій висловив свою глибоку шану та подяку Іванові Ярославовичу за його труди, зазначивши, що ця подяка - це подяка і за його багаторічну допомогу монастирю, і за допомогу волонтерським організаціям, і за значний внесок у розвиток медицини на Рівненщині, бо усі ці чинники є запорукою розвитку і процвітання нашої Держави, а отже і запорукою розвитку і становлення нашої Помісної Церкви і Гурбинського монастиря в тому числі.

"Ви дбаєте за тілесне здоров`я наших людей, а ми – за їх духовне. Тому маю надію, що ми з Вами і надалі невпинно співпрацюватимемо забезпечуючи як тілесне так і духовне здоров`я нашого українського народу", - зазначив отець-намісник.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах