Монастирське богослужіння у 2-гу неділю Великого Посту, Свт. Григорія Палами

04 березня 2018 року Божого коли Свята  Православна Церква вшановує пам`ять Свт. Григорія Палами, архієп. Фессалонікійського у домовомі Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенському монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну літургію, яку очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієродиякона Іллі (Соцького).

На богослужінні звершувалися молитви за перемогу та збереження життя наших воїнів, за мир у нашій Батьківщині, за об’єднання в єдину Українську Православну Церкву.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій виголосив недільну проповідь де наголосив, щоб кожний християнин задумався ще раз , над своїм духовним станом, покладімо початок щирому покаянню, бо покаяння це не миттєвість, а тривалий час, що виливається в ціле життя. Просімо ж у Бога сили для покаяння і викорінення причин, що породжують хвороби, щоб і ми почули слова Спасителя: " Дерзай чадо! Прощаються тобі гріхи твої", також подякував братії, гостям усім присутнім за спільну молитву та привітав усіх з Воскресним днем.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах