Монастирське богослужіння у 1-шу неділю Великого Посту, Торжество Православ`я

25 лютого 2018 року Божого, у 1-шу неділю Великого Посту, Торжество Православ`я, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських Могилах було відслужено Божественну Літургію святителя Василія Великого, яку очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда).

За богослужінням йому співслужили ієромонах Лука (Зань), ієромонах Марк (Лісний), диякон Андрій Бурдик та ієродиякон Ілля (Соцький).

На запричасному стиху проповідь про духовний зміст святкування неділі Торжества Православ`я та про шанування святих ікон виголосив о. Андрій.

Після відпусту Літургії духовенством було відслужено особливий святковий молебень Торжества Православ`я, наприкінці якого під спів гімну святого Амвросія Медіоласького "Тебе Бога хвалимо" віряни приступили до цілування святих ікон Христа Спасителя та Пресвятої Богородиці.

На завершення до присутніх з вітальним та повчальним словом звернувся о. Онуфрій. Намісник привітав усіх присутніх з недільним днем та подякувавши за спільну молитву побажав усім спасительного для душі проведення часу Великого Посту, Перша седмиця якого з Божою допомогою вже минула.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на Повстанських Могилах