Велике повечір`я з читанням заключної частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського

22 лютого 2018 року Божого , у четвер першої седмиці Святої Чотиридесятниці, у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено Велике повечір`я з читанням четвертої частини Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Богослужіння очолив намісник обителі ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного).

За богослужінням молилась братія монастиря у повному складі.

По завершенні Великого повечір"я, братія відслужила заупокійну літію, де  були піднесені молитви за спокій душі усіх парафіян монастиря, братію та загиблими борцями за Незалежність України, які відали своє життя у боях на Майданах та на Донбасі.

В кінці богослужіння отець Онуфрій звернувся до парафіян з повчальним словом.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"