Монастирське богослужіння в неділю про митаря та фарисея

Ввечері 27 січня 2018 року Божого, напередодні неділі про митаря та фарисея у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії обителі.

28 січня 2018 року Божого, у неділю про митаря та фарисея у Трьохсвятительському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку чолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань),  ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну недільну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"