Урочисте монастирське богослужіння у день свята Обрізання Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа

14 січня 2018 року, у день свята Обрізання  Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, день пам`яті святителів Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, та Петра Могили, митрополита Київського і Галицького та всієї Русі, перший день нового 2018 року за юліанським календарем, у Гурбинському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі на Повстанських могилах було звершено Божественну Літургію святителя Василія Великого.

Напередодні, в суботу ввечері, у Свято-Воскресенському монастирі було звершено святкову недільну Всенічну.

Богослужіння з благословення намісника монастиря очолив ієромонах Лука (Зань) у співслужінні ієромонаха Марка (Лісного).

За богослужіннями на ектеніях було піднесено особливі прохання за визволення України від нашестя чужинців та благополучне повернення українських воїнів з полів бою на фронтах сьогоднішньої українсько-російської війни.

Наприкінці Літургії духовенством було відсліжено молебень на новий рік під час якого підносилися особливі прохання за щасливий і благополучний наступний 2018-й рік для України та її народу.

По завершенні молебно з вітальним словом до вірян звернувся отець Лука, який привітав усіх з новим роком, а також привітав регента хору з Днем Народження а іменинників з днем тезоіменитства.

Завершилися богослужіння уставним многоліттям та помазування усіх присутніх благословенним єлеєм.
Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"