Ігумен Онуфрій співслужив Архієпископу Іларіону у Свято-Воскресенському храмі м. Рівне

14 січня, в 32-у неділю після П`ятидесятниці, в день свята Обрізання Господнього, день пам`яті святителя Василія Великого та святителя Петра Могили, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському храмі м. Рівне (Новий Двір).

За богослужінням владиці співслужив благочинний Рівненського міського благочиння протоієрей Леонід Поліщук, старший священик Свято-Покровського собору протоієрей Роман Довбета, намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), настоятель храму протоієрей Роман Моджук та запрошене духовенство.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Під час Малого входу архієпископ Іларіон, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив протоієрея Романа Моджука черговою богослужбовою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

По завершенні відправи владика Іларіон звернувся до пастви з повчальним словом та відзначив активних парафіян Архієрейськими благословенними грамотами.

В свою чергу протоієрей Роман Моджук подкував владиці за візит та очолену ним молитву.

Прес-служба Рівненської єпархії