Монастирське богослужіння у Навечіря Різдва Христового

06 січня 2018 року Божого коли Православна Церква стоїть в передверії великого свята Різдва Христового у Гурбинському Свято-Воскресенському монастирі сонмом монашого духовенства  було урочисто звершено святкові велике повечіря та ранню.

Богослужіння очолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань), ієромонаха Марка (Лісного), диякона Андрія Бурдика та ієродиякона Іллі (Соцького).

Під час тієї служби лунали святкові піснеспіви, присвячені Бого Немовляті Христу Спасителю.

Священники помазували народ освяченим літійним єлеєм та роздавали різдвяну просфору - видимий знак народженого Спасителя світу.

Люди з піднесеним серцем та зі святим хлібом в руках поверталися до своїх домівок, щоб там святою вечерею прославляти і надалі свято Різдва Христового.

Братія обителі за цим усталим звичаєм радісно попрямувала в трапезну монастиря щоби там сісти до святого Різдвяного столу і ще раз колядою прославити прихід Месії Спасителя.

Прес-Служба Свято-Воскресенського
чоловічого монастиря на "Повстанських Могилах"