Монастирське богослужіння у неділю 30-ту після П`ятидесятниці, святих отців.

Ввечері 30 грудня 2017 року Божого, напередодні неділі 30-ої після П`ятдесятниці, святих отців у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння з благословення намісника  монастиря очолив ієромонах Марк (Лісний) у співслужінні братії обителі.

31 грудня 2017 року Божого, у неділю 30-ту після П`ятидесятниці у Трьохсвятительському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку чолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні ієромонаха Луки (Зань),  ієромонаха Марка (Лісного) та ієродиякона Іллі (Соцького).

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень, під час якого намісник  прочитав молитву на початок Нового року.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну недільну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах