Монастирське богослужіння у неділю 29-ту після П`ятидесятниці, праотців.

Ввечері 23 грудня 2017 року Божого, напередодні неділі 29-ої після П`ятдесятниці, праотців у домовому Трьохсвятительському храмі Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря на Повстанських Могилах було звершено недільне всенічне бдіння.

Відправу всенічного бдіння очолив намісник  монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні братії обителі.

24грудня 2017 року Божого, у неділю 29-тю після П`ятидесятниці у Трьохсвятительському храмі обителі було відслужено Божественну Літургію, яку чолив намісник монастиря ігумен Онуфрій (Ляда) у співслужінні  ієромонаха Марка (Лісного), ієродиякона Іллі (Соцького) та диякона Андрія Бурдика.

За богослужінням було піднесено особливі молитви за визволення від нашестя чужинців та за українських воїнів, які захищають волю і незалежність нашої Держави на Донбасі.

По завершенні Літургії братією монастиря  було відслужено традиційний недільний молебень.

В кінці молебню отець Онуфрій, виголосив повчальну недільну проповідь, привітав усіх присутніх з Воскресним днем, та подякував за спільну молитву.

Прес-служба Свято-Воскресенського Гурбинського
чоловічого монастиря на Повстанських могилах