Ігумен Онуфрій співслужив Архиєпископу Іларіону у Дубинському Свято-Миколаївському монастирі

19 грудня 2017 року, в день пам`яті святителя Миколая, Мир Лікійських Чудотворця, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Дубенський Свято-Миколаївський чоловічий монастир.

На монастирському подвір’ї свого архіпастиря зустріли місцеві парафіяни та вихованці недільної школи, які за давньою українською традицією піднесли священноархімандриту обителі хліб та квіти.

У Миколаївському соборі до архієпископа Іларіона звернувся намісник монастиря ігумен Меркурій (Бікіра), який запросив архієрея очолити святкове богослужіння.

Під час літургії владиці співслужили: намісник монастиря ігумен Меркурій (Бікіра), намісник Свято-Георгіївського чоловічого монастиря на Козацьких могилах ігумен Софроній (Бордюк), намісник Свято-Воскресенського Гурбинського чоловічого монастиря ігумен Онуфрій (Ляда), благочинний Дубенського міського благочиння протоієрей Василій Лозинський, ректор РДС протоієрей Віталій Лотоцький, насельник обителі ієромонах Миколай (Хмарний) та прибуле духовенство.

За богослужінням разом з духовенством та чисельною паствою молився голова голова Дубенської районної ради Олександр Козак та Дубенський міський голова Василь Антонюк.

За літургією були піднесенні додаткові прохання про мир в Україні та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.

Помолились також за упокій убитих на Донбасі воїнів, які віддали своє життя за волю, незалежність і цілісність Української Держави та всіх загиблих на Майданах.
Під час літургії владика Іларіон, після постригу у читці та іподияконської хіротесії, звершив дияконську хіротонію над Андрієм Мосійчуком, випускником КПБА.

Після літургії був відслужений молебень, по завершенні якого владика Іларіон прочитав молитву до святителя Миколая Чудотворця.

Потім архіпастир привітав намісника, братію та вірних із престольним святом, а насельника монастиря ієромонаха Миколая (Хмарного) з Днем Тезоіменитства. Також владика Іларіон відзначив громадськими медалями воїнів та волонтерів.

Прес-служба Рівненської єпархії